מזל גדי - המזל הכי אחראי
מי אתה מזל גדי? כל מה שצריך לדעת על מזל גדי בגלגל המזלות

מזל גדי

תאריכי מזל גדי: 22 דצמבר - 19 ינואר.

תכונות חיוביות של ילידי מזל גדי: מעשיות, זהירות, שאפתנות, משמעת, סבלנות, ילידי מזל גדי בעלי חוש הומור ומאופקים.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: פסימיות, אמונה עיוורת בגורל קבוע מראש, קמצנות, נטירת טינה ונקמנות.

via GIPHY

אתם מתאפיינים בשאפתנות, אוהבים לעבוד קשה ותמיד ממוקדים במטרה שהצבתם לעצמכם. 

כילידי מזל גדי אתם בעלי גישה מעשית של -צעד אחר צעד- אתם לא רצים מהר ל"תכלס" אבל בדרך כלל, בגלל שאתם סבלניים תצליחו להגיע לתוצאה הרצויה מבחינתכם.

אתם גאוותנים, שתלטנים ותירמסו את כל מי שינסה לעצור אותכם בדרך למטרות שלכם. כאשר יעירו לכם על כך אתם תסבירו לו בנימוס אבל בצורה שלא משתמעת לשתי פנים -  שאלו הן תכונות של מנהיג מלידה. 

כילידי מזל גדי אתם מאוד שקדנים ושמים לב לפרטים, גם לקטנים ביותר. אתם לא מוכנים לקחת סיכונים ומוכנים לחכות עד שההצלחה תיקרא בדרככם. אתם ריאליסטיים ולעולם לא מתפרצים ברגשנות. לפעמים אתם יכולים להיות תאבי בצע אך נאמנותכם לעבודה ולמשפחה גוברת על הדחפים הרגעיים. על פי האסטרולוגיה המערבית בני מזל גדי שואפים כל העת לכסות על פגיעותם ורגישותם על ידי ביטחון עצמי מופרז והצלחה חומרית.

בעבודה: למרות שנראה ששאפתנותם היא חסרת מעצורים, הגדיים נמנעים מלשקר או לעשות מניפולציות על אחרים כדי להתקדם מבחינה מקצועית. כשההצלחה מגיעה לבסוף, אתם חשים סיפוק רב היות והגשמתם את מטרתכם.

גדי באהבה וזוגיות:
באהבה אתם נוטים להתחלה איטית ומהוססת אך מוכיחים כי כעבור זמן אתם סוחפים את בני/בנות זוגכם, נשארים לאורך זמן ומאוד נאמנים. לוקח לכם זמן להתרגל לקשר אך ברגע שאתם מתגברים על העכבות... אתם נעימים, חברותיים והופכים להרי געש הפולטים לבה רותחת מלאת תשוקה וחושניות.

מבחינה מינית, לאחר שגירו אותכם, ילידי מזל הופכים לנלהבים והרפתקנים בכל מה שקשור למעשה האהבה. שימו לב - סכנה קיימת כאשר אתם הופכים לרכושנים וקנאים אם תרגישו מאויימים על ידי צד שלישי.

בני זוגם של הגדיים נדהמים עיתים מהחושניות הסוחפת שלהם. בזוגיות ובנישואין, הגדיים מאוד נאמנים, מפרנסים טובים ושואפים לחזק כל העת את האווירה המשפחתית בבית. ברגע שהם ירגישו בטוחים בקשר, הגדיים נהנים להתענג יחד עם בני או בנות זוגם במעשי אהבה סוערים ומתמשכים.

via GIPHY

אנשים מפורסמים שנולדו במזל גדי:
אייזיק ניוטון, ריצ'ארד ניקסון, לואי פסטר, אדגר אלן פו, אלויס פרסלי, ריצ'ארד הקטן, נוסטרדמוס, יוהאנס קפלר, דיוויד בואי, זאן דה-ארק, מוחמד עלי.

מקצועות מועדפים: 
• ניהול ואדמיניסטרציה. 
• תוכנה ומחשבים. 
• הנדסה. 
• בנקאות. 
• תקשורת והגשת תוכניות במדיות שונות כגון: רדיו וטלויזיה.

מספרי המזל: 10, 28, 37, 46, 55.
כוכב שולט: סטורן.
אבן המזל למזל גדי: אוניקס.
אלמנט מאפיין: אדמה.
מזלות מתאימים: שור ובתולה.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה