מזל אריה - המזל הכי כריזמטי
מי אתה מזל אריה? כל מה שצריך לדעת על מזל אריה בגלגל המזלות

מזל אריה

תאריכי מזל אריה: 23 יולי - 22 אוגוסט.

תכונות חיוביות של ילידי מזל אריה: נדבנות, לבביות, יצירתיות, התלהבות, אינטיליגנטיות, פתיחות, מנהיגות ונאמנות.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: יהירות, התנשאות, שתלטנות, חוסר סובלנות, אנוכיות, מניפולטיביות.

via GIPHY

ילידי מזל אריה קיבלו הרבה כריזמה ויכולת מולדת להנהיג ולהוליך אנשים אחריהם. תכונה זו מבטיחה כי בדרך כלל נמצא אותם במרכז העניינים, באור הזרקורים, היכן שמלכים אמיתיים אוהבים להיות. 

אתם מלאים בחום ואופטימיות ולרוב נהנים להיות בחברתכם, אתם חסרי פחד, חזקים, כריזמתים ומלאי הדר ואם נאחד תכונות אלו, נקבל מנהיגים נהדרים. לעיתים, אתם שתלטנים ואף נראים כרודנים, אך אתם תמיד שואפים שכל מי שאיתכם או תחתיכם יחיו באושר.

העוצמה באישיות שלכם מבטיחה כי כל משימה שתיקחו על עצמכם -תבצעו ולרוב גם תצליחו. אתם מלאי ביטחון עצמי, יצירתיים, אידאליסטיים ובעלי תשוקה בלתי נלאית לחיים. 

ילידי מזל אריה לוקחים על עצמם את המנהיגות בשימחה וללא חששות מכשלון ותמיד יידאגו שהמשימה תבוצע כמו שצריך ובזמן. כמנהיגים טובים, אריות יודעים להפיק את המיטב מהסובבים אותם.

אתם מאוד אוהבים לכייף ואוהבים שגם הסובבים אתכם יהנו אתכם. אתם מוכנים גם לקחת סיכונים לפעמים וסומכים על כישוריכם שבעזרתם תצליחו במשימות שעומדות על הפרק.

לסיכום, אין הרבה אנשים שלא ייסתדרו ילידי מזל אריה בעלי האופי המושך והביטחון העצמי הרב.

via GIPHY

מזל אריה באהבה וזוגיות: ביחסי הזוגיות, אתם מאהבים רומנטיקנים חסרי תקנה, האוהבים גם לכייף ולהנות מהחיים. אתם נאמנים ומלאי תאווה ורומנטיקה כאשר האש בוערת בכם ברוב שעות היום ובעיקר בלילה...

במיטה אתם לא אוהבים לנסות דברים חדשים ו/או פוזיציות חדשות ביחסי המין אך ניתן לשכנע אתכם בזהירות לנסות דברים חדשים במשך הזמן.

לעיתים אתם נאחזים בקשר רומנטי גרוע היות ואתם אופטימיים מלידה והאגו המנופח שלכם לא נותן לכם להודות שעשיתם טעות בבחירת בן או בת הזוג.

אתם נדיבים, חמים ובאמת ובתמים רוצים את הטוב עבור כולם. רגש הנאמנות ואחריות שלכם ימנע ממכם מלבגוד ובני / בנות זוגכם יכולים להיות רגועים לחלוטין.

לסיכום, אריות מוכחים כמאהבים מושלמים והאהבה שלכם לילדים הופכת אותם גם להורים טובים הדואגים למשפחתם.

אנשים מפורסמים במזל אריה: מיי ווסט, נפולאון בונפרט, אנדי וורהול, סימון בוליבר, ג'ורג' ברנרד שאו, קרל יונג, מיק ג'אגר, ג'קי אונסיס וארנולד שוורצנגר.

מקצועות מועדפים:
• ניהול חברות. 
• ניהול מכירות. 
• יחסי ציבור והפקת אירועים. 
• ארכיטקטורה. 
• יזמות עסקית.
• הוראה. 
• פיקוד בצבא. 
• אתלטיקה וספורט מקצועני.

מספרי המזל: 5, 14, 13, 32, 41, 50
כוכב שולט: שמש.
אבן המזל שלך: רובי.
אלמנט מאפיין: אש.
מזלות מתאימים: קשת וטלה.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה