מזל מאזניים - המזל הכי מבוקש
מי אתה מזל מאזניים? כל מה שצריך לדעת על מזל מאזניים בגלגל המזלות

מזל מאזניים

תאריכי מזל מאזניים:  23 ספטמבר - 23 אוקטובר.

תכונות חיוביות של ילידי מזל מאזניים: דיפלומטיות, אדיבות, נימוס, רומנטיות, חברתיות, יציבות, עמידה על עקרונות, אהבת האחר.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: הססניות, חוסר מנהיגות, תמימות, נתונים למניפולציות ונהנתנות.

via GIPHY

על פי האסטרולוגיה המערבית מזל מאזניים הוא המזל הכי מאוזן בגלגל המזלות. בני מזל מאזניים מתאפיינים בחיפוש מתמיד אחרי המאחד, המאזן, ההרמוניה והצדק. בגלל חיפושם המתמיד להרמוניה, בני מזל מאזניים מרגישים טוב עם עצמם כאשר הם בקבוצה הומוגנית או בקומונה שהכל מסודר ומאוזן שם. בני זוגם יכולים לסמוך עליהם שהם יישאפו לשמר את הקשר בכל מחיר ויימנעו מויכוחים ככל שניתן.

כבני מזל מאזניים, אתם מתאפיינים בחוסר החלטיות היות ואתם בודקים את המצב מכל זוית אפשרית על מנת שתהיו הוגנים כלפי הצד השני ככל שניתן. לפעמים תמצאו את עצמכם יוצאים מהכלים על מנת לרצות את הסובבים כל הזמן.

אתם מצטיינים גם בארגון ובאסטרטגיה, הן בחייהם הפרטיים והן בחיי חברה ובעבודה. אתם מאוד חברותיים, מקסימים את כל הסובבים אתכם בעבודה ובמסגרת המשפחתית בשיחה חברותית וקולחת ונעים להיות בחברתכם. אתם אוהבים לדעת הכל על הסובבים אתכם (מוכר?), תמיד מאוד דיפלומטיים, מוכנים להתפשר ושואפים תמיד לאחדות מסביבם.

כשהם משועממים, בני מזל מאזניים נוטים לאבד מחיוניותם וממרצם וזקוקים לתמריץ מהסובבים על מנת להחזירם לפעילות.

על פי האסטרולוגיה, ילידי מזל מאזניים הם לא המנהיגים הטבעיים (כמו ילידי מזל אריה) אבל ניתן לסמוך עליכם בכל הקשור לעבודה בצוות, בייחוד בצד האסטרטגי ובתכנון לאורך זמן. אתם תהיו תמיד אלו שייפשרו בין אנשים ודעות מנוגדות ויידאגו שלא ייוצרו ויכוחים בתוך הצוות.

מזל מאזניים באהבה וזוגיות:
בזוגיות ובאהבה, אתם נחשבים לאוהבי משפחה ונישואין, זאת משום ההרמוניה האישית שלכם מושלמת על ידי המשפחה הסובבת אותם. אתם ממש מתמזגים עם המשפחה שלכם, ההופכת לחלק מהאישיות שלכם.

אתם מחפשים את הפרטנר המושלם שיאזן אותכם וישמור על הגחלת בקשר לאורך הרבה מאוד זמן. זה כבר ברור שאתם לא אוהבים קשרי קצרי זמן או סטוצים מזדמנים. 

על פי אסטרולוגים רבים, ילידי מזל מאזניים נחשבים חושניים מאוד ואוהבים לחקור את האהבה עד לגבולותיה הרחוקים ביותר. אתם מתמקדים ביצירה אווירה רומנטית וקסומה בייחסיכם עם בני או בנות זוגם. מטרתכם האולטימטיבית היא הרמוניה והנאה זוגית מושלמת!

איך כדאי להתחיל אתכם: אתם מעדיפים שירדפו אחריכם או יצרו את הקשר הראשוני מאשר שאתם תהיו היוזמים. ככל שבן/בת זוגכם ישקיעו יותר בחיזור אחריהם, כך תרגישו יותר טוב עם עצמכם ותמלאו באנרגיות רומנטיות וחושניות את הקשר.

via GIPHY

אנשים מפורסמים במזל מאזניים:
הנשיא אייזנהאור, אוליביה ניוטון ג'ון, שרה ברהרדט, גנדי, המלחין פרנץ ליסט, ברוס ספריגנסטין, אלינור רוזוולט, פול סיימון ורלף לורן.

מקצועות מועדפים:
• דיפלומטיה. 
• שיפוט ובוררות. 
• יחסי ציבור. 
• יעוץ זוגי. 
• פיזיולוגיה. 
• אומנות. 

מספרי מזל: 7, 16, 25, 34, 43, 52
כוכב שולט: ונוס.
אבן מזל למזל מאזניים: ספיר.
אלמנט מאפיין: אוויר.
מזלות מתאימים: דלי, מאזניים ותאומים.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה