מזל סרטן - המזל הכי קנאי
מי אתה מזל סרטן? כל מה שצריך לדעת על מזל סרטן בגלגל המזלות

מזל סרטן

תאריכים של מזל סרטן: 22 יוני - 22 יולי.

תכונות חיוביות של ילידי מזל סרטן: רגשנות, חמימות, אינטואיציה חזקה, שנינות, זהירות, סימפתיות.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: חוסר יציבות, מצבי רוח משתנים, רגשנות יתר, רחמנות יתר, נדבנות.

via GIPHY

על פי האסטרולוגיה ילידי מזל סרטן נחשבים לביתיים מאוד ואהבתם הראשונה היא ביתם ומשפחתם. הם מאוד אוהבים לטפח את אלה הסובבים אותם. הם מאוד נדיבים ומוכנים לחלוק בכל דבר. על מנת שהאנשים האהובים עליהם יהיו מאושרים וירגישו בטוחים, הסרטנים מוכנים להקריב הכל ולתת מעצמם. הסרטנים הם גם בעלי נטיה למצבי רוח משתנים ולמצב רוח רע וכשזה קורה, הם נוטים להתכנס בתוך עצמם ולשתוק בכעס. תכונה נוספת שאסטרולוגים אוהבים לציין היא שסרטנים הם עקשניים ואוהבים שדברים ייתבצעו כפי שהם רוצים. הם רגישים מאוד לעלבונות ונפגעים בקלות.

למרות שבדרך כלל אתם לא אוהבים להתעמת עם הסובבים אתכם, אתם נוטים להתנקם במי שפגע בכם. בגלל טוב ליבכם אתם לפעמים נוטים לשים בצד את בעיותיכם ולעזור לפתור בעיות של אנשים אחרים (לפעמים על חשבון ההצלחה שלכם).

יש לכם אינטואיציה מאוד חזקה ולכן אתם יודעים הרבה פעמים מה מפריע למישהו אחר, מבלי שנאמר להם דבר. הדבר מביא אתכם פעמים רבות לעסוק במקצועות הקשורים לרפואה, טיפוח היופי, קוסמטיקה וטיפולים אלטרנטיביים (הזכרנו כבר שמיסטיקנים רבים נולדו במזל סרטן?)

אתם מתקשרים נהדר עם הסובבים אתכם ופעמים רבות אתם תוכים באנשים במצוקה בעזרת מילים מעטות בלבד. 

מזל סרטן באהבה וזוגיות:
בקשרים רומנטיים אתם נחשבים מטפחים וביתיים ואתם בחיפוש תמידי אחרי קשר רומנטי בטוח ומבוסס על החום, הבייתיות המשפחתית. אתם מסתדרים עם כל מי שמוכן לקבל אתכם כמו שהם: חמים, יצירתיים ובעלי מצב רוח הפכפך. 

בגלל שאתם מאוד רגשניים, אתם מחפשים שותף לקשר שהוא יציב וגם יבין אתכם ואת הצורך שלכם להתבודד מידי פעם, את התנודות במצבי הרוח ואת הצורך העז לחברה אוהבת, תומכת ומחבקת.

איך אתם במיטה: אתם רומנטיים ומאוד חושניים (כבר אמרנו שאתם פרטנרים מושלמים?) כשאתם מרגישים בטוחים בקשר, סביר להניח שהאהבה תיפרח והקשר הרומנטי יישמר.

באהבה ניתן לציין שאתם מאוד רכושניים אך לא שתלטנים. אבל אל תתנו לחיצוניות של ילידי מזל סרטן לבלבל אותכם -הם מסוגלים להפוך למאהבים קנאים אם ירגישו שהזוגיות מאויימת על ידי אחרים.

via GIPHY

אנשים מפורסמים במזל סרטן: ביל קוסבי, המלך הנרי השמיני, הנסיכה דיאנה, מייק טייסון, יוליוס קיסר, נלסון מנדלה, הצייר רמברנט, דן אקרויד, אסתי לאודר ואלכסנדר הגדול.

מקצועות מועדפים:
• רפואה. 
• רוקחות. 
• הוראה. 
• הנהלת חשבונות. 
• תזונה.
• מיסטיקה.
• בישול. 
• סוכני מכירות. 
• סוכני השקעות. 

מספרי מזל: 4, 13, 22, 31, 40, 48
כוכב שולט: ירח.
אבן מזל למזל סרטן: פנינים.
אלמנט מאפיין: מים.
מזלות מתאימים: עקרב ודגים.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה