מה הצבע שאתה אוהב אומר עליך
לכל אחד יש את הצבע האהוב עליו... אבל הצבע האהוב עלינו מגלה גם את האופי הפנימי שלנו ואת הפוטנציאל שיש לנו, איך חיי האהבה שלנו, מה עושה אותנו שמחים ומה על בני / בנות הזוג שלנו להביא לנו כמתנה. אז בחרו את הצבע שלכם וגלו דברים מפתיעים על עצמיכם

בחר את שילוב הצבעים שאתה הכי אוהב

בחר את שילוב הצבעים שאתה הכי אוהב

מה הצבע שאתה אוהב אומר עליך

 1. קיבלת: OMG

  מה עושה לכם טוב: אקשן עד אור הבוקר, כמובן. אתם מסוגלים להמשיך לרקוד כשכולם נופלים מהרגליים. החיים שלכם הם סוג של לונה פארק, אז למה לא לנצל אותם כדי לדהור כאילו אין מחר.

  כשאתם משועממים אתם משגעים את כולם. טוב, לא את כולם, רק את אלה ברדיוס של אלף מטר. אחרי שנותרתם לבד, מזרן קפיצי ושאר  אביזרי ספורט עשויים לעזור לכם לפרוק את עודף האנרגיה.

 2. קיבלת: OMG

  למי אתם הכי מתאימים: למחזרים חביבים, ידידותיים, מתחשבים ומעניקים, ובאופן ספציפי - לילידי מזל מאזניים. אתם מחפשים בן זוג מקסים, חביב וחברותי, רודף שלום, פייסן וגמיש, ובעל חוש טבעי ליופי ולאמנות. מצד שני, כל מה שמאותת לכם אקשן רק מגביר את סקרנותכם והתלהבותכם. זו אולי הסיבה שבליינד-דייטים תפורים עליכם בול.

  איך כדאי להתחיל אתכם: בספונטניות ישירה וללא היסוסים. אתם שונאים מחזרים שלא יודעים לבטא רגשות.

 3. קיבלת: OMG

  שאתם מאוהבים אתם: מכריזים על זה בקולי קולות ועושים הכול כדי שהמסר יגיע אל הצד השני, וכמה שיותר מהר. משוויצים, בקיצור.

  איך אתם במיטה: לוהטים ופראיים. אתם מסתערים על הפרטנר ולא מתפתים להפסקת אש או שביתת נשק. רק כניעה מוחלטת מצד בן הזוג היא תוצאה שתהיו מוכנים לדון בה.

  מה קורה כשאתם מקנאים: או-הו, ממש לא כדאי להסתבך אתכם בקטע כזה, כי כמה שאתם טובי לב, ככה אתם היסטריים כשמעלים לכם את הסעיף.

 4. קיבלת: OMG

  איך אתם חושבים ומדברים: ניחנתם בחשיבה שקולה ומעשית. לפני כל החלטה אתם מתלבטים, אבל ברגע שהחלטתם, אין הרבה סיכוי  לשנות את דעתכם. סגנון הדיבור שלכם מחושב ואתם חיים לפי המוטו "שום דבר לא בוער ואין לאן למהר".

  מה עושה לכם טוב: בילוי בסטייל. לא תתנגדו גם לאיזו בריכה קטנה, עדיף מחוממת, שתוכלו לטבול בה כשמתחשק. ואם כבר, אז מה רע  בג'קוזי עם בועות? ואיזו כוס שמפניה בצד?

 5. קיבלת: OMG

  איך אתם פותרים בעיות: בזהירות, אחרי מחשבה רבה ומתוך שיקול דעת. השור שייך ליסוד האדמה וככזה הוא מעדיף לשחק אותה באיזי ולא לשבור סתם את הראש. חכם, לא?

  למי אתם הכי מתאימים: למחזרים מסתוריים, רומנטיים, חכמים ומתוחכמים, או במילים אחרות - לילידי מזל עקרב. מתאים לכם בן זוג מרתק, שיודע להעניק המון אהבה אבל גם לבקש את המגיע לו. סבלנותכם ושלוותכם מאפשרות לכם לבחון כל קשר רומנטי לעומק כדי להימנע מאכזבות, ולכן אתם תמיד הולכים על בטוח. למשחק פוקר בעירום, למשל, בטח לא הייתם נקלעים.

 6. קיבלת: OMG

  איך אתם במיטה: גם פה אתם זזים לאט אבל בטוח, כי (כולם ביחד) שום דבר לא בוער לכם. אתם צריכים למצות כל עניין עד תום ואת המהירות מעדיפים להשאיר לאחרים. מבחינתכם הכל חייב להתרחש בסלואו מושן, כדי שחלילה לא תפספסו איזושהי נקודה בגוף או בנפש.

  מה קורה כשאתם מקנאים: תוהו ובוהו. בגדול, אתם לא ממש סובלים את הרעיון שמישהו נוגע בדברים שלכם. אז נכון שברוב המקרים לא תעשו מזה שערורייה כזאת גדולה, אבל לא מומלץ למזלות אחרים לקחת איתכם צ'אנס.

 7. קיבלת: OMG

  אתם טיפוסים סבלנים ויציבים שאוהבים לפעול לפי שעון פנימי שלהם. אין טעם להלחיץ אותכם כי זה לא יעזור, וממש לא כדאי לגעת לכם בדברים.

  איך כדאי להתחיל אתכם: עם המון נינוחות וסבלנות. צעד פזיז מדי עלול להבריח אתכם אל הגבעות.

  כשאתם מאוהבים אתם: מסמנים בנחת את המטרה הרומנטית שלכם ומתקדמים לעברה לאט אבל בטוח.

 8. קיבלת: OMG

  מי אתם ומה אתם: טיפוסים קלילים ותקשורתיים, בעלי קסם אישי וכישרון לשיווק ותקשורת. יש לכם כושר הבעה מצוין ולרוב אתם מרגישים צורך עז בתנועה ובנסיעות.

  איך נזהה אתכם: סגנון הדיבור שלכם מהיר ושוטף, וחשוב לכם להביע את דעתכם כאן ועכשיו. אתם מצליחים לשכנע אנשים בעזרת הקסם  האישי שלכם, ויש לכם חוש ההומור מפותח וכישרון לספרות.

 9. קיבלת: OMG

  מה עושה לכם טוב: נסיעות בחברת ידידים רבים, ולא חשוב לאן. אתם אוהבים במיוחד להפליג לתוך הלילה על סיפונה של ספינת מלחים פשוטה ואפקטיבית.

  רגש או שכל: גם וגם, לפי מצב הרוח. קשה לנחש מראש כיצד תנהגו במצבי לחץ ועם יד על הלב, גם לכם אין שמץ של מושג.

 10. קיבלת: OMG

  איך כדאי להתחיל אתכם: בקלילות ונחמדות, מבלי לחסוך במילים. כלומר, לתת לכם הרגשה שהתקשורת זורמת בלי מעצורים.

  כשאתם מאוהבים אתם: מפטפטים ומדברים על אהבתכם ללא הרף, עד שכל העולם ואשתו יודעים על כך ומעבירים את הבשורה גם לשכנים.

  איך אתם במיטה: נהנים מכל רגע ומדברים הרבה תוך כדי הסקס וגם אחריו.

 11. קיבלת: OMG

  מי אתם ומה אתם: טיפוסים ביתיים ומשפחתיים שזקוקים לביטחון, מסגרת, חום ואהבה. ניחנתם ברגישות, זיכרון נפלא וכישרון מתמטי  מעורר התפעלות.

  איך אתם חושבים ומדברים: יש לכם חשיבה רגשנית, חולמנית ויצירתית, ואתם נוטים להתרפק על זיכרונות העבר.

  מה קורה כשאתם מקנאים: אתם לא עושים מזה סיפור גדול: הרי בין כה וכה התכוונתם לסיים את היחסים. מה שלא יהיה, לעולם לא תתנו למישהו את התענוג לראות אתכם אחוזי קנאה.

 12. קיבלת: OMG

  איך כדאי להתחיל אתכם: עם המון חום ואהבה. המחזר הנבון יעטוף אתכם בתשומת לב ויגרום לכם לחוש בטוחים ומוגנים.

  כשאתם מאוהבים אתם: מתקפלים בתוך השריון של עצמכם ומשדרים משם מסרים חמים, מתוך ציפייה שהאנטנה של הצד השני תקלוט אותם.

  איך אתם במיטה: דבש וחלב. אתם נכנסים לסקס עם המון רגש ולא מפספסים הזדמנות לזכות באנרגיה מתקתקה. נדיר שיתפסו אתכם בסטוץ קצר סתם בשביל הכיף.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה