מזל דלי - המזל הכי חברותי
מי אתה מזל דלי? כל מה שצריך לדעת על מזל דלי בגלגל המזלות

מזל דלי 

תאריכי מזל דלי: 20 ינואר - 18 פברואר.

תכונות חיוביות של ילידי מזל דלי: חברותיות, הומניות, כנות, נאמנות, מקוריות, חדשנות, עצמאות, יזמות.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: מרדנות, הסתגרות, שתלטנות, קבעון מחשבתי, דכאון.

via GIPHY

על פי האסטרולוגיה, ילידי מזל דלי מסעירים, לא צפויים, מחפשים אחר השונה, החדש והמרתק, דבר שמוביל אותם לכיוונים רבים ומגוונים. הם אוהבים להתחיל הרבה דברים אך היות והם אינם יציבים ואינם מתמידים, סביר שהם לא ישלימו משימות והדברים שהתחילו.

בגלגל המזלות אתם נחשבים כנדבנים התומכים בפעילויות צדקה הומניטאריות למיניהן ורוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר. במקביל אתם הרפתקניים באופי ונוטים לקחת סיכונים. אסטרולוגים מדגישים את תכונת באופטימיות שטבועה בכם - וכבעלי גישה אופטימית לחיים והחיפוש אחר הרפתקאות חדשות מובילים אתכם לבחינת דברים חדשים כל העת.

אתם מאופיינים במקוריות, אידיאליזם והכרה קוסמית. אתם לא אוהבים חומריות, שיגרה ואי-צדק אישי או חברתי. למרות שאת מאוד קשובים ואוהדים את רגשות הסובבים אתכם, אתם לא מוכנים לוותר על החופש האישי שלכם ורוצים שהדברים ייעשו רק על פי דרככם. (אמרנו שתלטנות?) 

כילידי מזל דלי אתם נוטים להתרגז כאשר הדברים לא קרו כפי שתיכננתם. אתם אוהבים את החופש ובאופן טבעי אתם מתחברים לתחומי מחקר שונים, כי פעמים רבות מה שמעניין אותכם היא הדרך למציאת הפתרון ולא את המטרה הסופית. 

על פי אסטרולוגים רבים אתם לא אוהבים להיות קשורים למקום או לאדם. אתם מורדים במוסכמות ותמיד חוקרים את החדש ולכן סביר שנמצא אתכם במקרים רבים בחזית הטכנולוגיה, תחומי המחקר השונים וכמובן גם בתחומי האומנות.

מזל דלי באהבה וזוגיות:
איך אתם באהבה? כבעלי אופי ייחודי משאר המזלות, אתם דורשים תשומת לב מיוחדת מבן זוגכם לקשר הרומנטי. 

הצורך הבסיסי שלכם באהבה הוא שהפרטנרים שלכם ישלימו אותכם, יאפשרו לכם חופש אישי וסובלנות ויסקרן אתכם כל העת הן מבחינה נפשית והן מבחינה גופנית.

עם בן הזוג הנכון, האהבה תיפרח כי אתם יודעים להיות אוהבים מבינים, רומנטיים, בעלי תשוקה רבה ויכולים להיות מאהבים שובבים וקשובים לדרישות בני/בנות זוגכם. 

להבדיל משאר המזלות, גם במצבי משבר בזוגיות אתם לא נתקפים בהתקפי קינאה היות ואתם דורשים גם מבן/בת זוגכם שיהיו סלחניים כלפיכם וייתנו לכם מרחב לתמרן בו. 

מבחינה מינית, היות ואתם אוהבים לנסות דברים חדשים, אתם מוכנים להיכנס למערכות קשרים לא שגרתיות. למרות שבתוך תוככם, יש בכם שאיפה לביטחון ויציבות, אבל הצורך שלכם ביצירתיות ולניסוי בחוויות חדשות דוחפים אתכם כל העת למצוא פרטנרים חדשים.

via GIPHY

אנשים מפורסמים במזל דלי:
תומס אלווה אדיסון, וונסה רדגרייב, פרדריק דגלס, אופרה ווינפרי, צ'ארלס דיקנס, ג'ון מקנרו, וולפגאנג אמדאוס מוצרט, רונאלד רייגן, אברהם לינקולן, פרנקלין רוזוולט, טאלי סאוואלס, וירג'יניה וולף, בייב רות, מייה פארו, יוקו אונו.

מקצועות מועדפים:
• תכנות מחשבים.
• פוליטיקה. 
• ספרות. 
• כימיה. 
• מתמטיקה. 
• אסטרולוגיה. 
• אומנות. 
• יצירה מוזיקלית. 

מספרי מזל: 11, 29, 38, 47, 56.
כוכב שולט: אורנוס.
אבן המזל למזל דלי: טורכיז.
אלמנט מאפיין: אוויר.
מזלות מתאימים: תאומים, דלי ומאזניים.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה