מזל טלה - המזל הכי אמיץ
מי אתם ילידי מזל טלה? כל מה שצריך לדעת על ילידי מזל טלה. איך הם באהבה? בזוגיות? במיטה... והאם הם אנשי עסקים מוצלחים

תאריכים של מזל טלה:  21 מרץ - 20 אפריל

מזל טלה - תכונות חיוביות: נועזות, הרפתקנות, נמרצות, אנרגטיות, חלוציות, אומץ לב, בטחון עצמי, דינמיות ומהירות החלטה.

מזל טלה - תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: אנוכיות, אובדן עשתונות, אימפולסיביות, חוסר סבלנות ופזיזות.

בני מזל טלה רואים עצמם כמנהיגים מושלמים. הם מאוד מוצלחים ביזמות ופיקוח על פרויקטים אך אל תצפו שהם יהיו אלה שיפשילו שרוולים ויעשו את העבודה השחורה, הם לא מפחדים לעסוק בחזית הטכנולוגיה ולעמוד בקו האש של פרויקט כלשהוא. טלאים האנרגטיים אוהבים את ההזדמנויות והאתגרים שכל יום חדש מביא עימו. 

via GIPHY

ילידי מזל טלה מאוד תחרותיים ולא מאבדים קשר עם מה שטוב להם ולא פוגע באינטרסים שלהם ונוטים בדרך כלל להיות אגואיסטיים ושתלטנים. 

הם מעדיפים לא לחכות שדברים ייסתדרו מעצמם אלא ליטול את היוזמה לידיהם .טלאים מאוד אימפולסיביים ,לא מפחדים ליטול סיכונים או להקשיב לאינטואיציה החזקה שלהם ולחושים המחודדים שלהם. 

כשמאמציהם אינם נושאים פרי, הם רואים את "חצי הכוס המלאה", אופטימיים מטיבעם ומרוצים מעצם העובדה שהם ניסו לעשות משהו בענין. טלאים אוהבים להיות מאוד חדשניים והם מצפים מעצמם להיות תמיד הראשונים בכל דבר חדש. לכן, למרות שהם לא מסתדרים עם כל אדם, האומץ שלהם בשילוב עם הרצון העז שלהם ליזום דברים הופך אותם לנכס בכל צוות פרויקט.

אהבתם? שתפו!

via GIPHY

טלה באהבה וזוגיות:

אם בני מזל טלה רוצים, הם יכולים להיות מאוד מקסימים ומושכים כלפי בני המין השני. טלאים צריכים לדעת לרתום ולרסן את האנרגיות העצומות שלהם על מנת שהצד השני לא ייבהל מקצב ההתפתחויות ויברח להם. 

בקשר רומנטי, טלאים לוקחים על עצמם את תפקיד הממריץ ורוצים לשלוט על מהלך הענינים. 

כל מי שנולד במזל טלה או מושפע ממזל טלה שואף להיות הדמות המובילה בכל שיתוף פעולה או יוזמה. 

בגלל האנרגיה העצומה שהם משקיעים, נדמה כי טלאים מנסים להכניע את בן זוגם. טלאים הם מאהבים נלהבים והרפתקנים, הם תמיד ילחצו את בן זוגם להעלות את ההתעלסות לרמות גבוהות יותר ויותר. בני זוגם יהיו לעיתים המומים לעיתים מהגישה הנמרצת הזו למעשה האהבה. 

בני מזל טלה אוהבים לנסות דברים חדשים ולמצות אותם עד לקצה גבול היכולת בכל מה שקשור לסקס כך שאם אתם איתם, לא תצטרכו את ההתנזרות ממין - היות ובני מזל טלה יכולים לכתוב את הספר מחדש בעצמם. 

via GIPHY

אנשים מפורסמים במזל טלה:
צ'רלי צ'פלין, מרלון ברנדו, בטי דייויס, תומס ג'פרסון, הודיני, אלטון ג'ון, ארטה פרנקלין, אוט ואן ביסמארק-וקנצלר גרמניה לשעבר.

מקצועות מועדפים:
• כיבוי אש. 
• מנתחים. 
• מכונאים. 
• רופאי שיניים. 
• יזמות עסקית ועיסוק בספורט מקצועי. 

מספרי המזל:
1, 15, 26, 34, 42, 55, 67, 92
כוכב שולט: מרס.
אבן מזל: יהלום.
אלמנט מאפיין: אש.
מזלות מתאימים: אריה וקשת.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה