מזל עקרב - המזל הכי רומנטי
מי אתה מזל עקרב? כל מה שצריך לדעת על מזל עקרב בגלגל המזלות

מזל עקרב

תאריכים של מזל עקרב: 24 אוקטובר - 21 נובמבר.

תכונות חיוביות של ילידי מזל עקרב: נחישות, נמרצות, רגשנות, אינטואיטיביות, תשוקתיות, מנהיגות, נאמנות.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: קנאות, נטירת טינה, כפייתיות, אובססיביות, עקשנות ונקמנות.

via GIPHY

על פי האסטרולוגיה המערבית אלה שנולדו במזל עקרב המתאפיינים בתכונות אופי של סקרנות ואינטואיציה אישית חזקה. הם אוהבים לדעת הכל על כולם וכאשר מועלית שאלה, בני מזל עקרב ימהרו ויפתרו אותה. בני מזל עקרב רואים את העולם תמיד בשחור ולבן. הם תמיד רוצים לקדם את סדר היום שהם קבעו לעצמם. פעמים רבות נראה את ילידי מזל עקרב לא מתפשרים וחיים את חייהם רק על פי התנאים שהם קבעו לעצמם, הם לא חיים, הם תוקפים את החיים ואת כל מי שאינו חושב כמוהם ומסכים לדעתם.

אסטרולוגים רבים מציינים שהעקרבים נתקלים בבעיה או אפילו מפסידים, הם לא מבזבזים זמן בלהיכנס לדיכאון אלא ממשיכים בהתמדה במה שהם החליטו מראש ותהיו בטוחים שהם יתמידו עד שיגיעו למטרתם הן בחייהם הפרטיים והן בעבודה. תכונות האופי הבולטות שלהם הם החושניות והתשוקה העזה שלהם. הם נראים לעיתים רודניים ובעלי אופי חזק.

אתם אוהבים להיות מסתוריים ולא מגלים מהר את רגשותיכם העמוקים ותשוקותיכם הנסתרות - אם תנסו לחשוף את סודותיהם, העקרבים ייהפכו לחשדניים ואולי אפילו ייברחו.

על מנת להוציא את תכונותיכם הטובות (ויש הרבה כאלה), אתם זקוקים פרטנרים שישלימו אותכם.  אחד הדברים שאתם שונאים הוא שמזלזלים או פוגעים בכם: ואם אתם נפגעים ממישהו, אז תראו את העקרבים נוקמים בלי רחמים, ואתם תתמידו בכך עד שאתם (ורק אתם) תחליטו שזה הזמן להפסיק.

מזל עקרב באהבה וזוגיות:
אתם מתאפיינים בסטייל מיסתורי ואפל המשולב בקסם אישי שבני ובנות זוגם אינם עומדים בפניו. האנרגיה המינית שלכם היא אדירה ואתם צריכים שותף שיוכל להתמודד עם האנרגיה הזו בלי להתעייף (:

במקביל, אתם זקוקים גם מרחב לפרטיות אישית בתוך הקשר המשותף ולפעמים תגיבו בחריפות עם בן או בת הזוג חודרים למרחב זה. במידה והפרטנרים שלכם יהיו "חלשים" בקשר" אתם תמצאו את האנרגיות להיות המובילים והשולטים בקשר. 

הבעיה הגדולה שלכם היא למצוא בן או בת זוג שיהיו חזקים מספיק להתמודד עם החושניות הסוערת שלכם ולהיות תמיד מעניינים. ברגע שתמצאו בן או בת זוג כאלו, לא תפרדו מהם לעולם.

via GIPHY

אנשים מפורסמים במזל עקרב:
מרי אנטואנט, מרי קירי, מרטין לותר קינג, תיאודור רוזוולט, ביל גייטס, פיקאסו, ויליאם פן, כריסטופר קולומבוס, סאלי פילד, ג'וני מיטשל, הנביא מוחמד, הנסיך צ'ארלס, גולדי הון.

מקצועות מועדפים:
• רפואה - כירורגיה.
• מחקר.
• ניהול ייצור.
• מנהלי עבודה.
• משחק תאטרון.
• סוכנים חשאיים.

מספרי מזל: 8, 17, 26, 35, 44, 53
כוכב שולט: פלוטו.
אבן מזל למזל עקרב: אופל.
אלמנט מאפיין: אוויר.
מזלות מתאימים: דגים וסרטן.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה