מזל קשת - המזל הכי הרפתקן
מי אתה מזל קשת? כל מה שצריך לדעת על מזל קשת בגלגל המזלות

מזל קשת

תאריכים של מזל קשת: 21 נובמבר - 21 דצמבר.

תכונותיהם החיוביות של ילידי מזל קשת: אופטימיות, עליזות ושמחת חיים, חוש הומור מפותח, כנות, מסירות.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: אופטימיות חסרת תקנה גם במצבים אבודים, חוסר זהירות, חוסר אחריות, שיטחיות ונטילת סיכונים מיותרים.

via GIPHY

על פי האסטרולוגיה המערבית ילידי מזל קשת מזוהים בעיקר עם תכונתם הבולטת שמשפיעה על כל חייהם והיא - ה ח ו פ ש. הם אוהבים לשוטט, הן פיזית בטיולי טבע והן נפשית ורוחנית במסעות לגילוי עצמי ומדיטציה רוחנית. הם אינם אוהבים להיות קשורים למקום או לאדם ספציפי. הם נודדים בעקבות האמת וימשיכו לנדוד ולשאול את כל מי שיענה על שאלותיהם. הידע הרב שלהם והחוכמה הם הדלק המספק להם את האנרגיה להמשיך בחיפושיהם ומאפשר את גישתם הליברלית והסובלנית לחיים.

כילידי מזל קשת אתם נמשכים לרוחניות ולפילוסופיה על מנת לספק את התשוקה הבוערת לקבלת תשובות על הבעיות שסביבכם. כאנשי הרוח של גלגל המזלות אתם הוגי דעות, אוהבים ללמוד דברים חדשים ולצבור יידע בכל נושא שמעניין אתכם ואם אתם מרגישים בעיה לפעמים אתם הופכים לחסרי מנוחה ולעצבניים. 

לעומת זאת, כשיש לכם החופש שאתם זקוקים לו כל כך נוכל לראות שאתם מאוד נחמדים, אופטימיים, ברי מזל ולא פוחדים לקחת סיכון מידי פעם. ברגע שקיבלתם את החופש - אתם מחזירים חיבה ואהבה ונחשבים למקסימים ונעימים בחברה.

מזל קשת באהבה וזוגיות:
אסטרולוגים מציינים שבאהבה וביחסי הזוגיות שלהם הקשתים אוהבים לנסות דברים חדשים באהבה שמגרים ומסעירים אותם. למרות שהם סובלנייים ומשתוקקים להשביע רצון, הישירות והכנות שלהם עלולה לפגוע בכל מי שמעדיף פחות כנות ויותר מסתוריות בקשר הרומנטי.

אתם מסתדרים היטב עם בעלי אופי יציב וחזק שמוכנים להבין את הצורך שלכם לחופש. כפי שכבר נאמר אתם לא אוהבים להיות קשורים למישהו או למקום כלשהוא אך מוכנים לנסות קשרים רומנטיים מכל הסוגים והגוונים היות ואתם מאוד פתוחים וליברליים.

via GIPHY

אנשים מפורסמים במזל קשת:
וינסטון צ'רצ'יל, לודוויג ואן בטהובן, מארק טווין, פרנק סינטרה, ג'ים מוריסון, וולט דיסני, ברוס לי, סטיבן ספילברג, פיל דונאיו, אורי גלר והדלאי למה.

מקצועות מועדפים:
• מחקר.
• סוכני מכירות.
• צילום.
• דיפלומטיה.
• מסחר, בעיקר יבוא ויצוא.
• סוכני נסיעות.
• מדריכי תיירים.
• סוכני השקעות.
• מקצועות בעלי מימד של סיכון ונסיעות.

מספרי מזל: 9, 18, 27, 36, 45, 54.
כוכב שולט: יופיטר.
אבן מזל למזל קשת: טופז.
אלמנט מאפיין: אש.
מזלות מתאימים: דגים ואריה.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה