מזל שור - המזל הכי עקשן
מי אתה מזל שור? כל מה שצריך לדעת על מזל שור בגלגל המזלות

מזל שור

תאריכים של מזל שור: 20 אפריל - 20 מאי.

תכונות חיוביות של ילידי מזל שור: סבלנות, יציבות, לבביות, מראה אהבה, התמדה, החלטיות, בטחון עצמי והשגיות.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: קנאות, רכושנות, שמירת טינה, עקשנות, וורקוהוליק, חוסר גמישות, חמדנות ולעיתים אנוכיות.

via GIPHY

על פי האסטרולוגיה הממערבית אלה שנולדו כשהשמש הייתה במזל שור אוהבים מאוד תענוגות, חומריות ויציבות. כיאה למזלות המזוהים עם יסוד האדמה. הם בוחנים כל דבר רק על פי התוצאה ולא משנה להם דבר למעט העובדה שהם יצאו מורווחים מהמצב. שוורים מאוד חושניים ועדינים ואוהבים לחיות את החיים הטובים - זוהי שאיפתם בחיים ולהשגת המטרה הם מוכנים לעמול קשה ובעקשנות. 

כמו שור בטבע, הם מאוד עקשניים. רבים רואים בעקשנות שלהם רצון עז להגיע למטרה שהציבו לעצמם. בני מזל שור, ששייכים לבית הכוכב וונוס, משתייכים לקבוצת המזלות המתאפיינת באהבת תענוגות, משיכה לאומנות ולדברים יפים.

אתם אוהבים להיות מוקפים ביופי ושמחה. הם אוהבים ומעריכים מסורת, ערכים, יציבות ונאמנות. לעיתים אתם מאוד רגשניים ואמוציונליים. אין סתירה בין תכונת השמרנות לשאר תכונות האופי שלכם היות והם לא אוהבים לקחת סיכונים מיותרים. 

לא סביר שתנסו תוכניות פיננסיות להתעשרות מהירה היות ואתם מאוד שקולים ולא ממהרים לקבל החלטות.

אתם מסתדרים עם בני מזלות אחרים המוכנים לקבל את הקצב האיטי גם מכיוון שאתם מסוגלים לתת לכל אחד את ה"ספייס" והיכולת להביא את עצמו לידי ביטוי בצורה מייטבית.

מזל שור באהבה וזוגיות:
באהבה אתם נחשבים רומנטיים ונאמנים! מאוד אוהבים ומעריכים את ביתיות חמה, משפחה ואוכל טוב. אתם מאוד נאמנים לחבריהם ולמשפחתם. הם מעדיפים קשרים רומנטיים ארוכי טווח המלאים בחושניות ורומנטיקה על פני סטוצים חד פעמיים או מערכות יחסים קצרות זמן. 

אתם מוכנים ללכת רחוק מאוד לרצות את בן זוגם, כולל ויתור על דברים החשובים מאוד לכם על מנת לממש את המטרה - בית ומשפחה מאושרת.

איך אתם במיטה: במעשה האהבה, שוורים הם ישירים ומעשיים, אינם אוהבים לעשות שטויות או לממש פנטזיות מיוחדות של בן הזוג. לעיתים, הם לא מובנים על ידי בני זוגם המביעים את אהבתם בצורות אחרות. 

אם רוצים למשוך את תשומת ליבם של השוורים או לגרות אותם, יש לעשות זאת באמצעות מוסיקה או צורה אחרת של הבעת חושניות ללא שימוש מילים.

via GIPHY

מקצועות מועדפים:
• בנקאות. 
• אומנות. 
• ראיית חשבון. 
• מוסיקה. 
• קוסמטיקה. 
• אופנה. 
• עיצוב תעשייתי.
מספרי מזל: 2, 11, 29, 29, 37, 56
כוכב שולט: ונוס.
אבן מזל למזל שור: אמרלד.
אלמנט מאפיין: אדמה.
מזלות מתאימים: בתולה וגדי.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה