מזל תאומים - המזל הכי קליל ותקשורתי
מי אתה מזל תאומים? כל מה שצריך לדעת על מזל תאומים בגלגל המזלות

מזל תאומים

תאריכים של מזל תאומים: 21 מאי - 21 יוני.

תכונות חיוביות של ילידי מזל תאומים: סתגלנות, פתיחות, שנינות, פיקחות, נמרצות והתלהבות.

תכונות שליליות כאשר הן מוקצנות: עצבנות, שיטחיות, חוסר עקביות וערמומיות.

via GIPHY

על פי האסטרולוגיה, ילידי מזל התאומים הם סקרניים ואינטלקטואלים בטיבעם. הם אוהבים לחקור מקומות ואנשים בחיפושיהם התמידיים אחר ידע. הם ניחנו בתכונות תקשורתיות חברתיות, שנינות ופיקחות והם תמיד יהיו המסמר של כל מסיבה. בנוסף, יש להם דמיון מאוד מפותח, דבר שמקשה על הסובבים להבין לעיתים על מה הם מדברים. תכונה נוספת שאסטרולוגים מציינים היא שילידי מזל התאומים לפעמים קלי דעת והפכפכים, דבר שמקשה עליהם לסיים דברים שהם החלו בביצועם. אך מצד שני, יש להם את היכולת לבצע מספר פרויקטים במקביל וזה מאוד מתאים לאופי שלהם המתעניין במספר רב של תחומים.

אתם לא מנהיגים מלידה ותעדיפו להעביר את המנהיגות לידי מישהו אחר יותר מתאים כאשר הם מתרכזים בביצוע מעולה אבל "מאחורי הקלעים".

הפיקחות והחוכמה שלכם הן תכונות שיבטיחו לכם מקום של כבוד בכל ביצוע של פרויקט. הנפש הקלילה שלכם ותחומי ההתעניינות הרבים והמגוונים שלהם הופכים אותם לאנשים שכיף להיות בחברתם.

מזל תאומים באהבה וזוגיות:
אתם בני זוג האוהבים הרפתקאות וגיוון בחיי המין וסוחפים עימכם את הפרטנרים שלכם. אתם מאוד מיניים ומוכנים להתנסות במין שונה, אגרסיבי ולעיתים מעט מוזר, לאוו דווקא עם בני המין השני.

כדי שמערכות היחסים עימם יעלו יפה עדיף שבני/בנות זוגכם יהיו סובלניים, מסעירים, מתבטאים בבהירות, הרפתקנים וסלחנים.

באופן מסורתי, ילידי מזל תאומים נחשבים כנאמנים פחות ממזלות אחרים לבני זוגם, הם חושבים שהרפתקאות מיניות מחוץ לקשר מסעירות ולכן מצדיקות את הסיכון שבדבר. הם אוהבים לרקוד על הרבה חתונות בעת ובעונה אחת וקשה להם להתביית במסגרת של קשר אחד. 

כדי לשמור עליהם קצר הם זקוקים לדמות חזקה לידים, מישהו כמו האריה שיחזיק אותם קצר קצר!

via GIPHY

אנשים מפורסמים במזל תאומים:
הדוכס מאדינבורו, סר ארתור קונאן דויל, מרלין מונרו, ג'ודי גארלנד, בוב הופ, ג'ון אפ קנדי, בוב דילן, איגור סטרווינסקי, קונפוציוס ופול מקארטני.
מקצועות מועדפים:
• מסחר (בעיקר במכירות). 
• תרגמנות.
• דוגמנות.
• עיתונאות.
• ספרות.
• מחקר.
מספרי המזל: 3, 12, 21, 30, 48, 47.
כוכב שולט: מרקורי.
אבן מזל למזל תאומים: מוס אגת.
אלמנט מאפיין: אוויר.
מזלות מתאימים: מאזניים, דלי ותאומים.

מה אתה אומר?


כתבות נוספות

הוסף תגובה